Новини


Тиждень екології

Здоров'я людини залежить від здорового довкілля. Загальновідомо, що екологічний стан довкілля за останні десятиріччя істотно погіршився, що значною мірою позначилося на здоров'ї людини, яке, як відомо, є залежним від екологічних змін. Тому запорукою збереження життя на планеті стає життя людини в гармонії з природою. З метою формування екологічної культури  у Ксаверівській СЗШ І ст. проходив тиждень екології. В рамках якого проведено ряд цікавих та змістовних заходів. • Рудніцькою Ю. В.  було організовано перегляд фільму «Посмішка природи». Вчительособливу увагу звернула на унікальність природи та підкреслила, що забруднюючи її ми тим самим робимо собі шкоду. Виховувала у дітей свідоме бережливе ставлення до матінки природи.
 • Під час конкурсу малюнків на тему «Збережемо ліс» діти формували екологічну свідомість та розкривали екологічні проблеми регіону у своїх малюнках.
 • Учні 1-4 класів під час проведення екологічної гри «Дивосвіт природи» з цікавістю засвоїли низку основних понять та термінів, що стосуються збереження природного середовища.

·         Протягом тижня тривала акція «Бережи природу – допоможи іншому». Учні школи збирали та приносили до школи кришечки для протезів пораненим бійцям.

 • Години спілкування проходили на різноманітні теми, а саме: «Збережи рослину кожну!», «Моє довкілля», «Лікарські рослини» та ін. Головною метою кожної з них було виховання бережливого ставлення до природи, розвивати екологічне мислення та дотримуватися обов’язку кожної людини – любити і берегти природу!
 • На завершення тижня було проведено лінійку-закриття «Підсумки тижня екології».


13.11.2017 | Aдмін

Вернутись назад

Навігація

Контакти

  Адреса:
  Вінницький район,
  село Ксаверівка,
  вулиця Леніна 1.
  Тел.:
  0962813241
  Email:
  ksvatvnedu.vn.ua: