Новини


Тиждень безпеки дорожнього руху

   З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

     З 13 листопада по 17 листопада  2017  року в у Ксаверівській СЗШ І ст. пройшов тиждень безпеки дорожнього руху, який уключав у себе  заходи щодо формування основ безпечного поводження дітей на дорогах та вулицях. Різноманітною за змістом і формою була проведена профілактична робота з питань попередження дорожньо-транспортного травматизму.Було підготовлено план заходів тижня.

№ п/п

Назва заходу

Дата проведення

Клас

Відповідальний

1.

Відкриття тижня «Ми і безпека на дорозі» Урочиста лінійка.

13.11.2017

1-4

Решетник Т.І.

2.

Бесіда «Про що говорять дорожні знаки»

Перегляд мультфільму «Як безпечно перейти дорогу»

14.11.2017

1-4

Класоводи 1-4 класів

 

Рудніцька Ю.В.

3.

Квест «Безпека дорожнього руху-запорука»

Екскурсія до проїжджої частини

15.11.2017

1-4

Решетник Т.І.

 

 

Класоводи 1-4 класів

4.

Аналіз життєвих ситуацій з правил дорожнього руху

Вікторина «Правила дорожнього руху»

16.11.2017

1-4

Класоводи 1-4 класів

 

Решетник Т.І.

5.

Конкурс на кращий учнівський малюнок  (1-4 класи)  

Проходження веб-квесту «Ми - пішоходи»

Підсумкова лінійка

17.11.2017

1-4

 

 

3-4

 

 

1-4

Решетник Т.І.

Під час проведення загальношкільної лінійки діти були ознайомлені з планом проведення тижня. Класними керівниками були проведені хвилинки безпеки «Про що говорять дорожні знаки», аналіз життєвих ситуацій з правил дорожнього руху та екскурсія до проїжджої частини. Під час цих заходів учителі використовували різноманітні форми та методи роботи з дітьми, такі як: перегляд мультфільмів, формулювання проблемних питань, складання пам’яток, читання та обговорення казок, відгадування загадок,  виконання практичних завдань, різноманітні ігри, вікторини, тренінгові вправи.

Свої таланти учні початкових класів могли продемонструвати, взявши участь у виставці-конкурсі малюнків  «Дорога – не місце для гри!».

Усі проведені заходи були цілеспрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного життя та здоров’я, популяризації правил дорожнього руху серед дітей.  23.11.2017 | Aдмін

Вернутись назад

Навігація

Контакти

  Адреса:
  Вінницький район,
  село Ксаверівка,
  вулиця Леніна 1.
  Тел.:
  0962813241
  Email:
  ksvatvnedu.vn.ua: