Новини


Дари осені

          Щось у повітрі плине тепле, красиве й вічне, щось непорушне й загадкове… Осінь повільно простилається по прекрасному Поліссі. Звичайні дні… Інколи дощові, а інколи просто обвиті сивим туманом. І напевно, хорошою традицією стало в осінні дні проводити свято «Дари осені». Усе багатство врожаю можна було побачити 2 листопада у Ксаверівській СЗШ І ступеня.

Лагідна осіння мелодія запросила учнів 1 та 2 класу, вчителів та батьків до святкової зали. Розпочалося дійство з пісні у виконанні наймолодших учнів нашої школи. Не менш вражаючою стала інсценізація казки «Ріпка», яка була подарована глядачам Осінню-красунею. Безліч чудових пісень на осінню тематику стали чудовим та яскравим доповненням святкової програми. Також, Осінь принесла для учнів нашої школи свої дари. Всі овочі та фрукти продемонстрували прекрасну акторську гру та гарні музичні здібності. Крім того, батьки та учні позмагалися між собою у знанні огородини проявивши при цьому чималу швидкість та кмітливість.

Програма свята була надзвичайно цікавою та різноманітною. Приємно зазначити, що всіх учасників святкового дійства об’єднувало почуття патріотизму, любові до рідної землі, хліба, людей та Батьківщини. В кожного учасника був не тільки атрибут на осінню тематику, а й український символ – вишиванка.

 

11.11.2016 | Aдмін | Читати далі

Місячник Цивільного Захисту

           На виконання листа Департаменту цивільного захисту Вінницької області державної адміністрації від 06.09.2016р. №02.1-04-938 і листа відділу освіти Вінницької РДА від 20.09.2016р. №01-16/1452, наказу по Ксаверівській СЗШ І ступеня від 20.09.2016р. №75 та з метою формування в учасників навчально-виховного процесу навичок свідомого обов’язкового виконання встановлених правил безпеки, безпечної поведінки під час надзвичайних ситуацій, користування засобами індивідуального і колективного захисту, надання першої медичної допомоги, практичного відпрацювання дій за планом реагування на надзвичайні ситуації в Ксаверівській загальноосвітній школі І ступеня проходив «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності», який був проведений в рамках «Місячника Цивільного захисту».

«Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності» у Ксаверівській ЗОШ І ступеня розпочався з тематичної лінійки: «Безпека життя у наших руках».

Під час «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності» був переглянутий навчальний фільм про небезпечні знахідки та дії населення в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.

Вчителями школи проводилися інформаційні години з питань безпечної життєдіяльності та дій у разі виникнення надзвичайної ситуації різного характеру з теми: «Небезпека вдома та на вулиці».

Окрім цього, була проведена дидактична гра «Подорож у місто небезпек» з учнями 3-4 класів.

Протягом вересня місяця проводилася робота містечка Світллофора Моргайка та практичні заняття з правил дорожнього руху.

Також з учнями 1-2 класів була проведена дидактична гра «Сигнали світлофора».

Для учнів 1-4 класів була проведена єдина година спілкування з правил пожежної безпеки та практичне заняття «Як діяти під час пожежі. Евакуація з приміщень під час пожежі». Після практичного заняття відбулася інтелектуальна гра для учнів 3-4 класів «Що? Де? Коли?» на протипожежну тематику.

Під час закриття «Місячника Цивільного захисту» та «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» відбулася заключна лінійка. Директор школи підвела підсумки роботи вчителів та учнів.

 

11.11.2016 | Aдмін | Читати далі

обжинки

   Ми- українці - надійні хранителі народних традицій.  Ось і цієї осені  в Ксаверівській СЗШ І ступеня вчителі  та учні третього та четвертих класів відтворили народне свято "Обжинки".  Це був справжній  калейдоскоп  посмішок, забавлянок, народних ігор, виставка  родинних виробів із овочів та фруктів. 

  За давнім звичаєм  всіх учасників свята зустрічала Господиня  в національному вбранні, якому вже  понад сто років. Діти розважади гостей  піснями, танцями.  А от участь в іграх брали всі: і батьки, і діти, і гості. 

  Щастю не було меж, коли був оголошений пошук "Скарбу". А цим скарбом була смачнюща гарбузова  каша, яку зазделегідь приготували наші мами- господині.  А біля тієї каші, як на скатертині чудес, зявилися і пироги, і печиво, і груші з медом та безліч інших фруктів.

     Відшумів осінній подих вітру, а з ним і полинув  до своїх осель щасливий дитячий гомін. І на думку прийшло просте бажання: "От так  би кожного дня: батьки-діти-радість-достаток-мир!"

12.10.2016 | Aдмін | Читати далі

Свято Першого дзвоника

 

 

1 вересня наша шкільна родина  прийняла 13 першокласників, таких допитливих, радісних, схвильованих. Із своїх рук найцінніший скарб батьки передали в руки учителю  Рудніцькій Юлії Василівні, яка відкриє для вчорашніх дошкільнят великий та безмежний світ знань.

  Першокласників привітала директор школи   Слободянюк Оксана Вікторівна.   Діти обіцяли гарно навчатися та бути слухняними. Свої поради винуватцям свята надали і учні четвертого класу, Чумак Вікторія у подарунок проспівала пісню.

  Перший дзвоник у 2016/2017 навчальному році подали  Розборський Ярослав, учень 4 класу, та Заваденко Дарія, учениця 1 класу.

 

12.10.2016 | Aдмін | Читати далі

Прощання з початковою школою

   Після останнього дзвоника, одночасно і веселого та сумного свята, у стінах нашої школи  відбулося ще одне свято.

Свято прощання з початковою школою.

31.05.2016 | Aдмін | Читати далі

Свято Останнього дзвоника

 У травні, коли яскраве сонечко лагідно обгортає Землю  і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

  Воно сумне і радісне водночас. Радісне – бо закінчився ще один навчальний рік, а сумне, бо шкільний дзвоник пролунав востаннє для випускників- четвертокласників.

  Свято Останнього дзвоника відбулося 27 травня 2016 року.

  

  Зворушлива була промова вчителя 4 класу Рудніцької Юліі Василівни до своїх учнів- випусників.

Від рідної хати, дитино,

Тебе поведе у світ

Ота єдина стежина,

Що дарує красу і цвіт.

Красу блакитного неба,

Красу золотих ланів,

Красу пташиного щебету,

Красу людських почуттів.

Цвіт папороті і калини,

Цвітіння весняних садів,

Цвіт райдуги і шипшини.

Цвітіння мрій і надій.

Іди по цій стежці, дитино,

Даруй любов і тепло,

І пам’ятай: ти — людина!

Вчись, думай, твори добро.

Та де б не ходив ти світами,

Світ тебе приведе

До рідного дому, до мами,

Що завжди чекає тебе.

Життя твого тут колиска,

Коріння тут є твоє.

Родині вклонись низько-низько

 

 

__

    У добру путь дорогі наші випусники.

    Любіть життя, любіть людей, тоді будете обрані долею та любимі.

 

 

30.05.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 «3» 4 5 6 7 8 9
Всього новин: 53

Навігація

Контакти

  Адреса:
  Вінницький район,
  село Ксаверівка,
  вулиця Леніна 1.
  Тел.:
  0962813241
  Email:
  ksvatvnedu.vn.ua: