Новини


1 вересня - День Знань.

На подвірї гамірно, весело! Здається, кожен куточок села Ксаверівка заповнюється дитячим сміхом. Це- 1 вересня! Свято! День Знань!  

Біля рідної школи зібралось безліч щасливих, схвильованих людей. Всі, від кумедних першокласників до бабусь і дідусів та поважних гостей, жваво  розмовляють. Та ось дзвінкі  голосочки ведучих  сповістили  про закінчення літніх канікул  і початок нового навчального 2015-2016 навчального року.

Урочисто шикувалися  учні біля школи. Хвилювалися батьки, хвилювалися діти. Завмерли в очікуванні свого першого виходу  на урочисту лінійку першокласники. Та варто їм вийти  зі школи, як хвилювання  змінилося радістю. 

 

Далі  звуки музики змінювалися  віршиками, які впевнено розповідали учні. Директор школи Слободянюк О.В. ніжно, по-материнськи  звернулась до дітей, привітала їх  з початком нового навчального року.

А яке ж свято без подарунків? У малечі їх було чимало. Директор ПП «Прогрес» Атаманюк Т.В. подарувала  м’ячі, батько учениці першого класу  Паризький І.В. – два новеньких мати, а депутат районної Ради Мельник О.В чудові набори для першокласників.

Радісно, дзвінко пролунав перший дзвінок , який дали учень 4 класу Довжок Віктор та учениця першого класу Демянюк Анастасія. Він закликав усіх на перший урок.

 

30.09.2015 | Aдмін | Читати далі

В гості на Хортицю.

  3 червня гостину ксаверівську землю навідали козаки. Нащадки українського козацтва- юні козачата - діти ксаверівської ЗОШ І ступеня готувалися і з нетерпінням чекали почесних гостей.

 Свято пройшло гамірно. Школярі ніби повернулися у минуле. Відвідали епоху козацької доби на Україні. Вони побачили майстерність та силу козаків. Із захопленням слухали козацькі пісні та балади. Куштували козацьку страву - куліш. 

  Юні ксаверівські козачата продемонстрували і свою умілість . Влаштували змагання двох куренів. І як не дивно, при підрахунку отриманих балів, рахунок був однаковим.

 

Свято сподобалось усім:і дітям, і батькам, і вчителям. 

 

 

22.06.2015 | Aдмін | Читати далі

Свято останнього дзвінка

      29 травня о 9 годині ранку у Ксаверівській початковій школі відбулося свято Останнього дзвоника.

     На відмінну від попередніх років, коли небо затягувалося хмарами і посилало проливні дощі, цьогоріч свято пройшло  при хорошій погоді.

   Із завершенням навчального року привітати учнів, вчителів та батьків завітали почесні гості  - завідувач центра навчально-інформіційного забезпечення закладів освіти Вінницького району - Табанюк А. А. та депутат Вінницької районної ради Мельник О.В.

   З вітальним словом виступила директор школи Слободянюк О. В., яка  побажала учням активно відпочити влітку та з новими силами розпочати наступний навчальний рік, а випусникам - впевнено крокувати стежками знать і пам' ятати свою рідну початкову школу.

   Директор школи вручила кращим  учням школи похвальні листи, учасниками математичного конкурсу "Кенгуру" - сертифікати, подяки - батьками та депутату Мельнику О.В.

   Низку привітань на адресу школярів  продовжила мати випусника, учня 4 класу, Прокопенко Т. І.  Для випусників цього дня зворушливо і урочисто лунало вітання  і від першокласників.

   На завершення свята пролунав останній дзвоник і по шкільному подвір'ю розлилася прощальна пісня у виконанні випусників початкової школи - учнів 4 класу.Вітаємо їх, наших випусників, нашу гордість і нашу надію: 

 

22.06.2015 | Aдмін | Читати далі

День Дозвілля

     2 квітня наша школа приєдналась до весняної акції з благоустрою населених пунктів "День дозвілля".

    В ході цієї акції взяли активну участь учні 1-4 класів та працівники школи.

      Учні 1 класу займались санітарною очисткою території.

      Учні 2 класу із задоволенням висаджували різноманітні квіти на шкільних клумбах.

      А учні 3, 4 класів висаджували саджанці плодових дерев та потурбувались про чистоту пришкільної території.

   Учні втомлені, але задоволені своєю роботою споглядали шкільну територію, яка набула чистої весняної краси.

 

 

 

 

 

15.06.2015 | Aдмін | Читати далі

Пам'яті Великого Кобзаря

    10 березня. В школі гамірно, .... Так завжди буває, коли до нас приходить свято. Та раптом все затихло, навіть пустотливі першокласники завмерли.


  То мелодійні звуки української пісні долинали у кожен клас, торкались душі кожного, хто її чув і закликали у далеке минуле, коли Бог подарував нашій Україні, та і всьому світу, велику людину , незрівнянного  генія - Т. Г. Шевченка.

 

 Допитливі дитячі оченята вдивлялись у гарно прибрану залу. Перед ними, як і колись ходив малий Тарас, малював пензлем і замріяно дивився у майбутнє. Учні дізнались про нелегке кріпацьке життя дитини-сироти, почули гіркий плач українського народу у тих піснях, які виконали учні 3-4 класу. Всі присутні вдихнули чистий подих весни, відчули всю повноту вдачі українського народу,  коли звучала пісня  "Садок вишневий коло хати".

 

 Юлія Василівна Лавріненко, яка підготувала свято, вдало поєднала розповідь дітей про патріотичні почуття поета із сьогоденням. І як гімн великому сину українського народу прозвучав Шевченківський "Заповіт". Юні читці дивились у світле майбутнє, де всі Тарасові мрії здійсняться.

 

 

   

 

 

   

 

 

   

 

 

   

 

 

   

 

 

 

 

 

 

07.04.2015 | Aдмін | Читати далі

Увага конкурс!

До 17 грудня у школі триватиме конкурс листівок "Святковий настрій". Вимоги конкурсу прості: намалюйте фарбами новорічну листівку формату 15*20 см і віддайте її своєму класному керівнику. Можливо, саме ваша листівка принесе перемогу Вам і нашій школі.

05.12.2014 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 «7» 8 9
Всього новин: 53

Навігація

Контакти

  Адреса:
  Вінницький район,
  село Ксаверівка,
  вулиця Леніна 1.
  Тел.:
  0962813241
  Email:
  ksvatvnedu.vn.ua: