Новини


Свято Букваря

В  понеділок, 23 травня  у школі  в 1  класі відбулося Свято Букваря.

   Весела і радісна атмосфера свята захоплювала всіх. Адже це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим підручником – Буквариком.

     Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

 

 

 

30.05.2016 | Aдмін | Читати далі

Ніхто не забутий, ніщо не забуте!

   Пам’ять: вона кличе, вона хвилює, вона торкає наші серця. Минають роки, відлітають у вічність, але є слова і дати, які не можливо забути. Війна… Це слово чорного кольору. Вона перекреслює всі плани на життя.

   9 Травня – День легендарної перемоги над фашизмом в Другій Світовій війні і День пам'яті загиблих воїнів. Ратний подвиг батьків, дідів і прадідів у Великій Вітчизняній війні ніколи не може бути забутим. Його не можуть зменшити ані десятиріччя, ані суспільні зміни, тому і цього року Ксаверівська ЗОШ І ступеня прийняла участь у мітингу присвяченому 71-й річниці перемоги у Другій Світовій війні.

            Гімном України та словами вдячності дорогим ветеранам розпочався мітинг Пам’яті. Учні школи читали вірші, співали пісні на честь безневинно загиблих воїнів, жінок та дітей. Хвилиною пам’яті вшанували всі присутні загиблих співвітчизників. Відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника загиблих воїнів у Великій Вітчизняній війні. Діти пообіцяли пам’ятати героїчні подвиги в ім’я Перемоги та мирного життя наступних  поколінь.

         Історія цього великого свята ще раз нагадає всім нам про героїзм і патріотизм всіх захисників нашої Батьківщини. День Перемоги – це свято на честь всіх тих, хто подарував нам мир на цій землі!

         Свято 9 Травня стало священним для кожного з нас. Немає жодної сім'ї, якої б не торкнулося горе. На захист Вітчизни піднялися всім народом і зуміли відстояти право на мирне життя. Берегти свою Батьківщину, бути патріотами – саме так учить нас жити старше покоління.

         Тож, ми повинні пам'ятати про минуле і дякувати старшому поколінню за Велику Перемогу. Вона сплачена мільйонами життів, сльозами рідних і близьких. Спасибі полеглим і живим! Спасибі і низький уклін всім нашим ветеранам!

 

Кирилюк Наталя Ігорівна,

вчитель Ксаверівської ЗОШ I ступеня.

 

24.05.2016 | Aдмін | Читати далі

Всеукраїнське свято- День вишиванки

    Всесвітній день вишива́нки —міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. 

  У цьому році Україна святкує уже  11 «Всесвітній день вишиванки», який  припав  на 19 травня. Школярі та вчителі нашої школи також приєдналися  до акції.

  Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно просто вчинку – просто одягнути вишиванку і в ній піти на роботу, а учнів на  навчання.

  Разом з тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Люди в вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

 Так і відбулося і в нашій школі. Учні в вишиванках були у цей день усміхнені, піднесені та горді за те, що вони українці.


 

19.05.2016 | Aдмін | Читати далі

Святковий пиріг для коханої жінки.

   3 давніх - давен на нашій українській землі образ довгожданої весни уособлювала гарна молода дівчина з вінком квітів на голові. Народний образ весни - це образ краси, сили і надії. Першим і по - жіночому особливим місяцем є Березень. Він, як мовиться в народі, й усміхнеться і заплаче, і ошкіриться крутим норовом.

  З першим словом пошани сьогодні звертаємось до жінок - матерів, бо шануємо маму за її ласку і любов, за недоспані ночі і колискові пісні, за її тиху мову і лагідну вдачу, за науку.

   

     Свято пройшло у тісному, проте наповненому атмосферою любові  шкільному колі. Діти із вдячністю згадували своїх матусь у віршах,  таночках  та піснях.

    

   І матусі відчули відповідну любов та пошану своїх дітей.  

    

   

   У цьому році свято відрізнялось від попередніх заходів на 8 Березня, ще тим, що оформленням зали до свята займалися батьки 2 класу під керівництвом Коротинської Ірини Олександрівни.

   Дякуємо, шановні наші батьки, за тісну співпрацю! І найщиріші вітання зі святом!

 

23.03.2016 | Aдмін | Читати далі

Тиждень здорового способу життя.

  У Ксавірівській ЗОШ І ступеня тривав Тиждень здорового способу життя, який проходив під девізом «Твоє здоровя – здоровя нації».

  Всі учні залюбки подорожували Країною здоровя. Кожен клас обрав собі «путівку» до певного пункту.  Так, 1 клас впевнено крокував Містом добрих та шкідливих звичок, 2 клас нехтувати правилами поведінки. Третьокласники обрали собі подорож до Природи за здоровям. А от нашим четвертокласникам  до вподиби «смачна» екскурсія до магазину Здорової їжі.

  Скільки дивовижних, цікавинок дізнались діти!

  А щоб і наші батьки та гості школи дізнались більше про здоровий спосіб життя, наші діти випустили яскраві, змістовні стіннівки.

   Сподіваємось знання залишаться не лише на папері, а й у житті.

 

23.03.2016 | Aдмін | Читати далі

Новий рік, неначе казка, завітав до нас

Зима - казкова, незвичайна пора року, особливо для дітей. А сьогодні і дорослі поспішають вулицями села подивитись на справжнє диво: у Ксаверівській школі мають "розквітнути" підсніжники. Незвичайні, новорічні. Щоправда, зробили їх дбайливі дитячі руки для інсценізації новорічної казки "Дванадцять місяців".

  І ось уже школою лунають звуки труби, всі завмерли в очікуванні чуда! Новорічне свято почалося. Діти та батьки переживали та раділи разом з героями казки. Зла мачуха та її капризні доньки викликали обурення та осуд глядачів. А з яким співчуттям всі дивилися на бідну Падчерку, яка покірно пішла до зимового лісу виконувати безглуздий наказ Принцеси. Раптом повіяло справжнім холодом, коли залу наповнили звуки заметілі і бідна дівчина знесилено опустилась на пеньок. Здавалося, наші найменші артисти-сніжинки справді повірили, що Падчерка замерзає, адже з таким відчаєм кликали Зиму та дванадцять місяців на допомогу. Та, як завжди буває у казках, добро перемогло зло. Подих Весни розтопив сніг і в руках батьків "розквітли" підсніжники.  Ангел Різдва з'явився в нашій залі і в наших душах. Подобрішала зла Мачуха, її доньки, Принцеса. Всі раділи, пробудившись від довгого сну зла, разом веселились, співали Різдвяні пісні, зустрічали веселого Діда Мороза, славили Христа. 

 

12.01.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7 8 9
Всього новин: 53

Навігація

Контакти

  Адреса:
  Вінницький район,
  село Ксаверівка,
  вулиця Леніна 1.
  Тел.:
  0962813241
  Email:
  ksvatvnedu.vn.ua: