Новини


Осіння казка кличе знов помріяти і поблукати...

Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи. Кожен день не схожий на попередній. Він дивує, дарує нові кольори і форми, тривожить сумними звуками і подіями, бо кожного дня відбуваються зміни. То небо синє-синє, безмежне і бездонне, то пливуть по ньому дивні хмарки, то стало воно сірим і сумним, задощило густим дощиком, все втратило свої кольори, то знову засміялося сонце з висоти, розфарбувало дивосвіт і зігріло все довкола

11 листопада у Ксаверівській загальноосвітній школі I ступеня відбулося свято “Осіння казка”, на якому учні стали учасниками чарівної подорожі в казковий світ осінньої природи. Під час свята вихованці школи співали пісні, танцювали, розповідали вірші про осінь та змагались у спритності. Діти разом з Вереснем збирали урожай овочів та грибів, ласували солоденькими плодами, які принесла в дарунок Осінь. Жовтень приніс із собою дощик та подарував всім гостям свята яскравий таночок з парасольками. Листопад прощався з усіма і знову обіцяв разом зі своєю великою осінньою родиною завітати у нашу школу в гості на наступний рік.

Сумує жовтень в нашому саду.

Поодцвітали мальви сніжно-білі,

Хмелі перебродили у меду,

І журавлі полинули у вирій.

Вже не сміються ластівки малі.

Не золотіє мак духмяним цвітом.

А яблуні – заплакані й сумні...

Вони не скоро знов побачать літо.

Все листопади вдаль перенесли...

Бузкова тиша. Сад тривожно-синій

Смородина ще в залишках золи.

А на гілках цвіте холодний іній.

                                                                                                                                                          Кирищук Наталя Ігорівна,                                                                                                                                                                                 вчитель Ксаверівської ЗОШ I ступеня.

 

 

11.11.2015 | Aдмін | Читати далі

Книга – наш друг. Знайомство з Бібліотекою.

7 жовтня для учнів 1-го класу Ксаверівської загальноосвітньої школи вперше відбулася зустріч з книгою у Ксаверівській бібліотеці, організована класним керівником та завідуючою бібліотеки.

Першокласників було посвячено у справжні читачі. Діти пройшли декілька випробувань – відгадували загадки, зіграли у рольову гру «Вперше до бібліотеки» та просто подорожували казковими стежинами улюблених казок. Бібліотекар розповіла дітям як стати читачем, як поводитися з книгою, та про правила поведінки у бібліотеці. Екскурсія для дітей стала справжнім відкриттям чарівного світу книжкового царства та навчила поважити та любити книги.

                                                                                                                                                                            Кирищук Наталя Ігорівна,                                                                                                                                                                                  класний керівник 1-го класу.

 

 

 

 

 

11.11.2015 | Aдмін | Читати далі

День Захисника України

13 жовтня, у нас в школі пройшло спортивне свято, присвячене  Дню захисника Вітчизни України.

Наш невеликий учнівський колектив зібрався на фізкультурно-спортивне свято, щоб позмагатися у силі, спритності, винахідливості, кмітливості і просто відпочити.Бий барабан! Грайте сурми веселі!


Свято стрічайте в містах і у селах!
Радісну вість чує весь світ:
Українській армії привіт!
Святкуємо цю знамениту дату,
В ній – щастя, доля всіх людей,
Якщо твердіш хода солдата. 


 

15.10.2015 | Aдмін | Читати далі

Тиждень цивільної оборони

У Ксаверівській школі з 17 вересня по 17 жовтня 2015 року проходив місячник Цивільного захисту, у рамках якого було проведено тиждень знань з ОБЖ.

Учнями та працівниками школи було переглянуто відео «Реанімація», а також мультфільми «Фокс і Трот  ролік МНС»

З метою попередження травмування  учнів було проведено цікаву рольову імпровізацію «Один дома»

Як хочеш швидко підростали

І розвиватися як слід,

Себе повинен вберігати,

І захищатися від бід.

 

 

15.10.2015 | Aдмін | Читати далі

Тиждень безпеки дорожнього руху.

З 07.09 – 11.09 2015 р. у школі було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху для учнів 1- 4 класів. Тиждень закінчився святом Світлофора Моргайлика.

 Усі діти були учасниками рольової гри. Кожен клас показував правила переходу через пішохідний та без нього, зі світлофором і без світлофора.

Цікаво нам було дізнатися як працює регулювальник на дорозі. Сподіваємося, що ці правила ми будемо виконувати не лише на святі, а і в реальному житті.

 

06.10.2015 | Aдмін | Читати далі

День Здоров'я

24 вересня подвір'я Ксаверівської школи було не впізнати. Біля надвірних будівель «виросла» г. Петрос, а на спортивному майданчику  «височіла» г. Говерла, підступ до якої ускладнювався «протіканням» гірської річки та гірським хребтом.

Це зовсім не казка – це День здоровя в нашій школі. В цьому році він перетворив усіх працівників школи та учнів у туристичні групи, завданням яких було подолавши безліч перешкод, підкорити Говерлу.

Як дружно  та відповідально діти перейнялися  цим завданням. Перша «серйозна біда» очікувала їх біля умовної ріки, де учасник походу отримав травму. Діти навчилися самостійно робити  носилки та транспортувати  пораненого друга через ріку.  Далі  туристичні групи йшли по хребту  та піднімались на гору Говерлу і встановлювали там прапор України.

Нелегко було нашим групам і на станції Привал. Виявляється не так просто «порозумітися» зі спальним мішком. Рюкзак  теж не відразу вмістив всі потрібні речі. На подвірї стояв сміх, веселий  настрій не покидав нас протягом усього походу.

А закінчився він пошуком скарбу. Його шукали орієнтуючись за картою.

 

06.10.2015 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 «6» 7 8 9
Всього новин: 53

Навігація

Контакти

  Адреса:
  Вінницький район,
  село Ксаверівка,
  вулиця Леніна 1.
  Тел.:
  0962813241
  Email:
  ksvatvnedu.vn.ua: