Новини


Всеукраїнський тиждень права.

У Ксаверівській ЗОШ І ступеня з 07.12. по 11.12. 2015 р. проходив Всеукраїнський тиждень права.

     Щорічно у школі проводяться змагання ерудитів з правових знать.  У цьому році були проведені дидактичні ігри у 1-2 класі « Як тебе звати?», а в 3-4 класах: «Я і моя родина». Дані ігри сприяли зміцненню учнівських колективів та розширенню знань прав дітей у школі та сім’ї.

Найбільшу активність діти проявили під час рольової гри «Я знаю свої права» , де вони змогли показати та закріпити знання з даної тематики.


 

15.12.2015 | Aдмін | Читати далі

Тиждень ОБЖ у школі

    Щороку у Ксаверівській ЗОШ І ступеня проводиться Тиждень знань з безпеки життєдіяльності .     У 2015-2016 н. р. актуальність проведення такої форми роботи набуває особливого значення.  Адже від чіткого розуміння ситуації, злагоджених дій учасників може залежати життя не тільки конкретної людини, а й однокласників, друзів, колег, сусідів тощо.

Крім традиційних форм проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності: тематичних уроків, конкурсів малюнків, дидактичних ігор, було показано фільми для учнів 1-4 класів «Небезпечні знахідки», «Правила пожежної безпеки», «Вивчаємо правила дорожнього руху», «ВІЛ/СНІД», «Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами», «Правила поводження з електроприладами», «Небезпека отруєння ліками» та інші.

  

Протягом тижня для учнів була прочитана лекція медичним працівником - «Жити в світі в якому є ВІЛ».

Важливого значення набувають і відпрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайної ситуації. Тому у школі було проведене практичне заняття «Основні правила евакуації з приміщення на випадок НС»

Кирищук Наталя  Ігорівна

вчитель Ксаверівської ЗОШ І ступеня 

08.12.2015 | Aдмін | Читати далі

Похід до Планетарію

20.11.2015 | Aдмін | Читати далі

День пам'яті жертв Голодомору

     На виконання  листа відділу освіти Вінницької РДА «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв  голодомору»  від 16.11.2015 року №01-16/1780  у Ксаверівській ЗОШ І ст. упродовж листопада 2015 року було проведено такі заходи:

-         Лінійка-реквієм «Чорні 1932-1933 роки»;

-         Перегляд документального фільму «Голод»;

-         Виготовлення стенду «Європа сумує з Україною»;

-         Бесіда «Три колоски ціною в життя»;

-         Вшанування хвилиною мовчання пам’яті жертв голодомору біля пам’ятника жертв голодомору (м. Вінниця).

     У листопаді місяці плаче дощами природа, плаче і українська душа. Неможливо залікувати рани, які нанесли  нашому народу 1932-1933 роки.

      Дні памяті жертв голодомору пройшли  в цьому році і у Ксаверівській ЗОШ І ст. Традиційно розпочалися вони лінійкою-реквієм. Діти подорослішали відразу ж після перших звуків тривожної мелодії, якою розпочалась лінійка. Учні читали вірші, із завмиранням в серці слухали спогади очевидців страшної трагедії. Після лінійки в глибокій скорботі пішли до пам’ятника жертвам голодомору, який знаходиться на території церкви в с. Ксаверівка. Хвилиною мовчання ми вшанували пам'ять жертв голодомору .

  Незабутні враження справила на дітей бесіда «Три колоски ціною в життя». Метою цього заходу було навчити дітей цінувати кожну крихту хліба. Після розповіді вчителя кожна дитина отримала маленький окраєць хліба і, з’ївши його, уявила, що більше немає і не буде що їсти до кінця дня. Їхні обличчя покрились непідробним розпачем.

 

 

20.11.2015 | Aдмін | Читати далі

Безпека дорожнього руху

У Ксаверівській ЗОШ І ступеня з 9 листопада по 13 листопада 2015 року було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, під час якого відбулись наступні заходи по вивченню та закріпленню правил дорожнього руху.

Тиждень розпочався переглядом відеофільму  «Знай та вивчай правила дорожнього руху».

З великим задоволенням учні прийняли участь у вікторині «Дорожні знаки та їх значення», де продемонстрували свої знання з цієї теми.

З метою закріплення теоретичних знань правил дорожнього руху на практиці ми зорганізували поїздку до міста Вінниці. Діти мали змогу показати свої знання та уміння перетинати дорогу на регульованому та нерегульованому переході.


Наймолодші учні школи прийняли активну участь у підведенні Тижня дорожнього руху і підготували виставку малюнків з даної теми.

20.11.2015 | Aдмін | Читати далі

Похід в садочок

   Два місяці навчання промайнули для першачків Ксаверівської  школи як одна часлива мить. І ось уже вони стоять біля свого рідного дитячого садочка, не як прості вихованці, а як справжні науковці.  Адже сьогодні вони вперше в житті  будуть представляти свої маленькі наукові роботи. (Розповідатимуть малюкам про те, як до них прийшов папір).   В групі панував діловий настрій.  Першокласники розповідали як маленька зернина згодом перетворюється на кольоровий папір, зошити, яскраві та цікаві книги. Малюки теж не «пасли задніх», вони із задоволенням ділились своїми знаннями про нашу природу.

 

    На обличчях вихователів та вчителів  сяяли щасливі посмішки. Адже в такі хвилини проходить втома від улюбленої тяжкої праці.

 

 

20.11.2015 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8 9
Всього новин: 53

Навігація

Контакти

  Адреса:
  Вінницький район,
  село Ксаверівка,
  вулиця Леніна 1.
  Тел.:
  0962813241
  Email:
  ksvatvnedu.vn.ua: